Cloud PM

Cloud PM

Tüm bakım onarım işlemlerinizin kayıt, takip ve planlamasını Cloud olarak yapın, maliyetlerini kontrol edin!

İşletmede yapılan tüm bakım onarım işlemlerinin kayıt altına alınmasını, takibini, planlanmasını ve maliyetlerinin online kontrol edilip Cloud olarak yürütülmesini sağlayan AR-GE ürünümüzdür.

CloudPM, SAP ile entegre çalışır ve Bakım-Onarım süreçlerinin hem Mobil hem de Web üzerinden Bulut ERP ile yönetilmesine olanak verir. Sahada yapılan işlemlerin resim, grafik ve analiz olarak sisteme yüklenebilmesi ve bunların hızlı ve doğrulanmış bir şekilde takip edilebilmesi sağlanır.

Esnek ve dinamik altyapısı sayesinde özelleştirilebilir ve kişiselleştirilebilir. Kullanıcı dostu arayüzü ile bildirim – iş emri oluşturma, bitirme, onay gibi bakım onarım işlemlerini daha hızlı ve daha az hata oranı ile gerçekleştirme imkanı tanır.

SAP Çözümümüz CloudPM, otomatize edilmiş iş adımları ve her aşamada veri kontrolü sağlar. Platform bağımsız sistem erişimi sayesinde iş süreçlerinizi daha hızlı yönetmenize imkan verir. İnternete bağlanabilen cihazlar ile (bilgisayar, cep telefonu, tablet) bakım onarım sistemlerinizde işlem yapmayı mümkün hale getirir. Ayrıca mobil olması ile işletmenizin iş modeline çeviklik kazandırır.

Ekipte bulunan bütün personellerin bu uygulama ile entegre çalışması sağlanır.

 

İşlevler

  • Bildirim İşlemleri
  • Ölçüm İşlemleri
  • Dashboard
  • Raporlar
  • Sipariş İşlemleri