SPRO TEKNOLOJİ ÇALIŞMAK İÇİN HARİKA BİR YER!

Great Place To Work Enstitüsü tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda, SPRO Teknoloji olarak “Harika Bir İş Yeri” sertifikasını almaya hak kazandık!

Adalet, Takım Ruhu, Gurur, Güvenilirlik, Hakkaniyet, Saygı kriterlerine göre değerlendirildiği güven indeksi araştırması sonucu göre;

“SPRO Teknoloji harika bir işyeri” kanaatine varanların oranı yüzde 86 oldu.

Ankette “Ben SPRO’da ‘kendim’ olabiliyorum ve rol yapmama gerek yok” diyenlerin oranı yüzde 98,  “Topluma değer katma biçimimizden memnunum” diyenlerin oranı yüzde 96, “SPRO’da birlikte gerçekleştirdiğimiz işlerden gurur duymaktayım” diyenlerin oranı ise yüzde 94 oldu. Bunları yüzde 91 ile  “SPRO Teknoloji’de çalıştığımı söylemekten gurur duyuyorum” cevabı takip etti.

2013 yılında ERP sektöründe uzun yıllardır yöneticilik ve danışmanlık tecrübesi olan dört idealist ortak tarafından kurulan SPRO, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) konusundaki uzmanlığını genç, dinamik ve tecrübeli bir çalışan kadrosuyla daha da ileri taşırken aynı zamanda tüm çalışanlarına sunduğu adil, güvenilir ve takım ruhuna sahip çalışma ortamıyla başarılarını artırmaya devam ediyor.

“Harika Bir İş Yeri” olmamıza katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.