Danışmanlıktan Fazlası...

SPRO Teknoloji olarak hedeflerine ulaşmak isteyen şirketlere ve yöneticilere SAP teknolojilerini kullanarak rehberlik ediyoruz. 2013 yılından günümüze üretim, sanayi, otomotiv, enerji, perakende, tekstil, gıda, ilaç, metal, lojistik sektörlerinde gerçekleştirdiğimiz projelerden edindiğimiz deneyim ve dünyadaki en iyi iş uygulamaları örneklerini birleştirerek müşterilerimiz ile yeni başarı hikayelerini birlikte hayata geçiyoruz.

Türkiye ve Almanya’daki organizasyonumuz ile globalde edindiğimiz deneyimi, sektörel uzmanlıklarımız ile bileştirerek müşterilerimizin büyüme hedeflerine ve sürdürülebilir karlılığa ulaşmasını sağlıyoruz.

SAP ERP S/4HANA, SAP ERP S/4HANA Cloud-RISE, SuccessFactors ve Customer Experience alanındaki tecrübeli danışmanlık ekibimiz ile firmanızın dijital dönüşümünü gerçekleştiriyoruz.

Çalışanları tarafından harika iş yeri olarak değerlendirilen SPRO, 2022’den bu yana Great Place Work Sertifikasına sahiptir.


 Hakkımızda

Vizyonumuz

Vizyonumuz; Türkiye’nin önde gelen SAP danışmanlığı veren şirketleri arasında yer almak ve yönetim danışmanlığı konusunda müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaktır.

Misyonumuz

Kaliteli, etkin ve müşteri memnuniyeti odaklı iş yaparken aynı zamanda bilgi birikimi, çalışan memnuniyeti ve şirket kültürünü kurumsallık çerçevesinde geliştirmeyi misyon edindik. Böylelikle çözüm ortaklarımızla beraber iş hayatında güçlü dostluklar kurmayı amaçlıyoruz.