NEDEN SPRO?

2013’ten bu yana sektörünün en önemli aktörlerinden biri haline gelen, 150’den fazla müşterisi ve 120’yi aşkın çalışanı ile Almanya ve Türkiye’de SAP Silver Partner olan SPRO, çalışmalarının temelini oluşturan en önemli ilkenin “Sürekli ileriye yönelerek, değişime ve gelişime tam bir özveriyle katkıda bulunmak.” olduğuna inanıyor. SPRO, böylesine sağlam bir inançla hizmetlerini sürdürürken, müşterilere olan desteğini her geçen gün daha da artırarak devam ediyor ve çalışanlarına da daha mutlu bir çalışma alanı yaratmaya devam ederek “her alanda” memnuniyeti, kaliteyi ve verimi artırmak için gayret etmeyi sorumluluklarının başında görüyor.

Kalite kriterleri konusunda da örnek teşkil eden ve taviz vermeyen bir organizasyona sahip olan SPRO, projelerinde müşteri memnuniyetini odak noktası olarak belirlemekte ve tavizsiz bir proje uygulama metodolojisi izlemektedir. Bu sayede tüm alanlarda memnuniyeti artırmaya yönelik sorumluluğunu etkin bir şekilde yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca müşterileriyle ve çalışanlarıyla uzun soluklu bir ilişki ortamı oluşturma çabasını her geçen gün başarıyla sürdürmektedir.

SPRO, tüm hizmetlerini geniş bir yelpazede birden çok sektöre hitap edecek şekilde sunmaktadır. Otomotiv sektöründen lojistiğe, sigortadan tekstile kadar tüm sektörlerdeki müşterileriyle iş birliğini sürdürerek danışmanlığın yanı sıra proje, support, outsourcing ve sistem entegrasyonu alanlarında müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca, 7/24 SAP uygulama desteği sunarak müşterilerini hiçbir zaman yarı yolda bırakmayan çevik bir destek anlayışı sergilemektedir.

SPRO’nun müşterilerine sunduğu hizmet ve çözümler “Neden SPRO?” sorusuna verilebilecek en doğru cevaplardan birisidir. SPRO’nun müşteri ihtiyaçlarına uygun SAP tabanlı oluşturduğu Mobile Solutions, Master Data Solution, Optimization Solution, E-Transformation Solutions ve Cloud PM çözümleri; SPRO’nun müşterilerine işlerine dair tüm süreçleri çok daha güvenilir, kontrol edilebilir ve hızlı şekilde yapabilmeleri için sunduğu çözümlerdir. Tüm bunlarla birlikte teknolojik gelişim ve değişimleri yakından takip eden SPRO, hep daha iyisi için çabalamaya ve çalışmaya devam ediyor.